ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ
У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
   
Кадрові питання
Оновлено: 26.02.2018 15:50
 
Сторінки:       1      2
 
Перелік осіб, щодо яких здійснюється перевірка
N
з/п
ПІБ особи, щодо якої
здійснюється перевірка
Посада
Дата початку перевірки
Скановані документи
Результати перевірки
1
Байбароша
Людмила Анатоліївна
начальник управління обробки даних економічної статистики
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Байбароші Л.А. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
2
Берестенко
Ольга Миколаївна
завідувач сектору кадрового забезпечення
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Берестенко О.М. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
3
Будулатій
Ганна Володимирівна
заступник начальника управління - начальник відділу публікаційної та інформаційно-аналітичної роботи управління поширення інформації та комунікацій
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Будулатій Г.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
4
Горбулінська
Людмила Володимирівна
начальник управління фінансово-економічного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Горбулінської Л.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
5
Іванова
Ірина Василівна
заступник начальника управління - начальник відділу обробки даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища управління обробки даних економічної статистики
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Іванової І.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
6
Кібіцов
Віталій Валерійович
начальник управління інформаційних технологій
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кібіцова В.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
7
Ковальова
Анна Михайлівна
заступник начальника управління - начальник відділу інформаційних систем та баз даних управління інформаційних технологій
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ковальової А.М. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
8
Котляренко
Лариса Миколаївна
завідувач сектору документального забезпечення та контролю виконання
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Котляренко Л.М. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
9
Кравченко
Алла Вікторівна
начальник відділу планування, координації та моніторингу статистичної діяльності
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кравченко А.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
10
Логвиненко
Альона Василівна
заступник начальника управління - начальник відділу аналізу даних соціальної статистики управління аналізу демографічної та соціальної статистики
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Логвиненко А.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
11
Мельник
Ірина Олексіївна
начальнику управління обробки даних демографічної та соціальної статистики
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мельник І.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
12
Нехайчук
Олена Леонідівна
заступник начальника управління-начальник відділу обробки даних соціальної статистики управління обробки даних демографічної та соціальної статистики
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Нехайчук О.Л. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
13
Новак
Юлія Володимирівна
начальник управління поширення інформації та комунікацій
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Новак Ю.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
14
Олексієнко
Наталія Григорівна
заступник начальника управління - начальник відділу збирання даних статистичних спостережень, взаємодії з респондентами та роботи з постачальниками адміністративних даних управління збирання та підготовки  даних
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Олексієнко Н.Г. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
15
Прибєльська
Наталія Борисівна
начальник управління збирання та підготовки  даних
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Прибєльської Н.Б. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
16
Скріпнік
Павло Всеволодович
начальник відділу господарського обслуговування та експлуатації будівель і споруд
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Скріпніка П.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
17
Спінул
Ірина Вікторівна
начальник управління аналізу економічної статистики
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Спінул І.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
18
Стеценко
Юлія Леонідівна
начальник управління аналізу демографічної та соціальної статистики
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Стеценко Ю.Л. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
19
Яськова
Ольга Євгеніївна
заступник начальника управління - начальник відділу аналізу даних статистики виробництва та послуг управління аналізу економічної статистики
13.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Яськової О.Є. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
20
Александрова     
Олена Вікторівна
начальник відділу аналізу даних вибіркових обстежень населення управління аналізу демографічної та соціальної статистики
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Александрової О.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
21
Ахметхан
Ганна Володимирівна
начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансово-економічного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності - заступник головного бухгалтера
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ахметхан Г.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
22
Буріка
Тетяна Павлівна
начальник відділу аналізу даних статистики торгівлі, цін та енергетики управління аналізу економічної статистики
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Буріки Т.П. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
23
Василенко
Олена Юріївна
начальник відділу обробки даних демографічної статистики управління обробки даних демографічної та соціальної статистики
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Василенко О.Ю. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
24
Годя
Олена Анатоліївна
начальник відділу поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю управління поширення інформації та комунікацій
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Годі О.А. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
25
Головко
Наталія Миколаївна
начальник відділу обробки даних статистики виробництва та послуг управління обробки даних економічної статистики
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Головко Н.М. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
26
Житник
Людмила Олександрівна
начальник відділу обробки даних структурної статистики та статистики фінансів підприємств управління обробки даних економічної статистики
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Житник Л.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
27
Ісаєнко
Ірина Валеріївна
начальник відділу аналізу даних структурної статистики та статистики фінансів підприємств управління аналізу економічної статистики
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ісаєнко І.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
28
Котова
Надія Дмитрівна
завідувач сектору аналізу даних демографічної статистики управління аналізу демографічної та соціальної статистики
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Котової Н.Д. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
29
Кудя
Наталія Анатоліївна
заступник начальника відділу збирання даних вибіркових обстежень населення управління збирання та підготовки даних
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Куді Н.А. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
30
Масіна
Валентина Яківна
заступник начальника відділу реєстрації цін управління збирання та підготовки даних
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Масіної В.Я. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
31
Мацієвська
Світлана Олександрівна
заступник начальника відділу аналізу даних вибіркових обстежень населення управління аналізу демографічної та соціальної статистики
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мацієвської С.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
32
Попова
Світлана Олексіївна
начальник відділу введення та контролю даних управління збирання та підготовки даних
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Попової С.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
33
Сиволап
Інна Григорівна
начальник відділу обробки даних статистики торгівлі та енергетики управління обробки даних економічної статистики
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Сиволап І.Г. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
34
Сімакова
Світлана Борисівна
начальник відділу збирання даних вибіркових обстежень населення управління збирання та підготовки даних
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Сімакової С.Б. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
35
Телійчук
Ольга Григорівна
завідувач сектору ведення реєстру статистичних одиниць управління збирання та підготовки даних
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Телійчук О.Г. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
36
Троцька
Наталія Вікторівна
начальник відділу реєстрації цін управління збирання та підготовки даних
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Троцької Н.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
37
Чернігова
Наталя Володимирівна
начальник відділу аналізу даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища управління аналізу економічної статистики
20.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Чернігової Н.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
38
Пенда
Наталя Юріївна
Головний спеціаліст-економіст відділу планування, координації та моніторингу статистичної діяльності
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Пенди Н.Ю. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
39
Шляніна
Інна Анатоліївна
Головний спеціаліст-економіст відділу планування, координації та моніторингу статистичної діяльності
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Шляніної І.А. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
40
Чоботар
Валентина Василівна
Головний спеціаліст-економіст відділу планування, координації та моніторингу статистичної діяльності
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Чоботар В.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
41
Роман
Олександра Миколаївна
Головний спеціаліст-економіст відділу планування, координації та моніторингу статистичної діяльності
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Роман О.М. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
42
Залізняк
Тетяна Валеріївна
Головний спеціаліст-економіст відділу планування, координації та моніторингу статистичної діяльності
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Залізняк Т.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
43
Мінасян
Олена Петрівна
Провідний спеціаліст-економіст відділу планування, координації та моніторингу статистичної діяльності
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мінасян О.П. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
44
Шикло
Лілія Олександрівна
Провідний спеціаліст-економіст відділу планування, координації та моніторингу статистичної діяльності
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Шикло Л.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
45
Пушкаренко
Наталія Володимирівна
Головний спеціаліст-економіст відділу збирання даних статистичних спостережень, взаємодії з респондентами та роботи з постачальниками адміністративних даних управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Пушкаренко Н.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
46
Мельник
Тетяна Олександрівна
Головний спеціаліст-економіст відділу збирання даних статистичних спостережень, взаємодії з респондентами та роботи з постачальниками адміністративних даних управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мельник Т.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
47
Ковтун
Наталія Володимирівна
Провідний спеціаліст-економіст відділу збирання даних статистичних спостережень, взаємодії з респондентами та роботи з постачальниками адміністративних даних управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ковтун Н.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
48
Білошапка
Олена Олександрівна
Провідний спеціаліст-економіст відділу збирання даних статистичних спостережень, взаємодії з респондентами та роботи з постачальниками адміністративних даних управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Білошапки О.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
49
Брайловська
Оксана Володимирівна
Головний спеціаліст-економіст відділу збирання даних вибіркових обстежень населення управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Брайловської О.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
50
Іващенко
Марія Сергіївна
Головний спеціаліст-економіст відділу реєстрації цін управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Іващенко М.С. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
51
Черноморченко
Наталія Володимирівна
Головний спеціаліст-економіст відділу реєстрації цін управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Черноморченко Н.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
52
Міхненко
Тетяна Василівна
Головний спеціаліст-економіст відділу реєстрації цін управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Міхненко Т.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
53
Босько
Наталія Олексіївна
Головний спеціаліст-економіст відділу реєстрації цін управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Босько Н.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
54
Островська
Ольга Володимирівна
Головний спеціаліст-економіст відділу реєстрації цін управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Островської О.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
55
Бєлицька
Лілія Леонідівна
Головний спеціаліст-економіст відділу реєстрації цін управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Бєлицької Л.Л. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
56
Мороз
Ірина Генадіївна
Головний спеціаліст-економіст відділу реєстрації цін управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мороз І.Г. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
57
Василенко
Наталія Вікторівна
Головний спеціаліст-економіст відділу введення та контролю даних управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Василенко Н.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
58
Шевченко
Наталія Віленівна
Головний спеціаліст-економіст відділу введення та контролю даних управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Шевченко Н.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
59
Астахова
Алла Григорівна
Головний спеціаліст-економіст відділу введення та контролю даних управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Астахової А.Г. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
60
Гула
Ірина Миколаївна
Головний спеціаліст-економіст відділу введення та контролю даних управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гули І.М. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
61
Стоянець
Надія Олексіївна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики виробництва та послуг управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Стоянець Н.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
62
Гаврилюк
Надія Андріївна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики виробництва та послуг управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гаврилюк Н.А. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
63
Мороз
Тетяна Іванівна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики виробництва та послуг управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мороз Т.І. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
64
Романенко
Тетяна Михайлівна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики виробництва та послуг управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Романенко Т.М. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
65
Донченко
Лілія Григорівна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Донченко Л.Г. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
66
Антонова
Лілія Володимирівна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Антонової Л.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
67
Кондратенко
Тетяна Миколаївна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кондратенко Т.М. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
68
Касян
Анна Петрівна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Касян А.П. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
69
Грицик
Любов Іванівна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Грицик Л.І. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
70
Гриценко
Віта Олегівна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гриценко В.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
71
Бойко
Лариса Володимирівна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики торгівлі та енергетики управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Бойко Л.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
72
Брижак
Наталія Олександрівна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики торгівлі та енергетики управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Брижак Н.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
73
Ричкова
Світлана Анатоліївна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики торгівлі та енергетики управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ричкової С.А. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
74
Гончар
Світлана Анатоліївна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних статистики торгівлі та енергетики управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гончар С.А. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
75
Казаченко
Олена Олександрівна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних структурної статистики та статистики фінансів підприємств управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Казаченко О.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
76
Бойко
Світлана Миколаївна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних структурної статистики та статистики фінансів підприємств управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Бойко С.М. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
77
Рахубовська
Наталія Олександрівна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних структурної статистики та статистики фінансів підприємств управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Рахубовської Н.О. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
78
Тішина
Оксана Григорівна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних структурної статистики та статистики фінансів підприємств управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Тішиної О.Г. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
79
Ільєнко
Ірина Миколаївна
Головний спеціаліст-економіст відділу обробки даних структурної статистики та статистики фінансів підприємств управління обробки даних економічної статистики
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ільєнко І.М. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
80
Григоренко
Наталія Сергіївна
Головний спеціаліст-економіст сектору ведення реєстру статистичних одиниць управління збирання та підготовки даних
21.04.2016
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Григоренко Н.С. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Головне управління статистики у Кіровоградській області