ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ
У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
   
Оголошення
Оновлено: 24.11.2021 9:14
Оприлюднення оновлених даних щодо початку та завершення будівництва будівель
   Повідомляємо, що Держстат здійснив позаплановий перегляд даних щодо початку та завершення будівництва будівель за січень-вересень 2020 року та 2020 рік у зв’язку з надходженням актуалізованих даних з Реєстру будівельної діяльності (адміністративне джерело інформації).
   Переглянуті дані будуть оприлюднені у розділі "Статистична інформація":
- на офіційному вебсайті Держстату:
   25.11.2021 – щодо завершення будівництва;
   14.12.2021 – щодо початку будівництва;
- на офіційних вебсайтах Територіальних органів Держстату:
   26.11.2021 – щодо завершення будівництва.

Про оприлюднення статистичної інформації щодо розподілу кількості штатних працівників за розмірами нарахованої їм заробітної плати у вересні 2021 року
   Статистична інформація щодо розподілу кількості штатних працівників за розмірами нарахованої їм заробітної плати формується органами державної статистики щоквартально. Починаючи з 2021 року джерелом інформації для її підготовки є адміністративні дані Пенсійного фонду, що надходять до Держстату відповідно до Угоди щодо взаємообміну інформаційними ресурсами.
   У зв’язку із внесенням змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, термін оприлюднення статистичної інформації «Розподіл кількості штатних працівників за розмірами нарахованої їм заробітної плати, за видами економічної діяльності у вересні 2021 року» перенесено на третю декаду грудня.

Економічна освіта, що випереджає час!
Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, запрошує вас на навчання для здобуття вищої освіти. Навчання в академії – це якісна економічна освіта за європейськими стандартами: отримання ступеневої професійної освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та магістр. Якщо ви бажаєте отримати якісну економічну освіту за європейськими стандартами і в подальшому високооплачувану роботу та перспективу професійного кар’єрного зросту, приєднуйтесь до лав студентів Академії! Більше інформації.

До уваги користувачів ЄДРПОУ
Інформуємо, що 09 березня 2021 року набув чинності наказ Державної служби статистики від 02 листопада 2020 року № 312 "Про затвердження Змін до Положення про порядок і умови користування даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України", зареєстрований у Міністерстві юстиції 22 лютого 2021 року за № 224/35846.

Статистика на долоні від Держстату.
   Друзі, запрошуємо вас розпочати роботу з новим мобільним додатком "Статистика в смартфоні"!
   Додаток розроблений Держстатом (для ОС Android 4.1 і новіших версій) і безкоштовно доступний для завантаження на Google Play (https://play.google.com/store/apps/details...)
   Завантаживши додаток, ви отримаєте:
   - доступ до актуальної офіційної державної статистичної інформації;
   - групування наборів даних за темами (галузями статистики);
   - візуалізацію у вигляді графіків і гістограм за обраними параметрами (показники, класифікації, територія та період);
   - збереження обраної статистичної інформації до розділу «Мої набори» для швидкого доступу у майбутньому;
   - поширення скріншотів із візуалізованою офіційною державною статистичною інформацією через месенджери та соціальні мережі.
   Додаток двомовний (українська та англійська), має зручний інтерфейс і надає можливість оперативно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщених на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних data.gov.ua (наразі доступна інформація з 2015 року).
   Офіційна державна статистична інформація згрупована за темами (галузями статистики) – ВВП, населення, ринок праці, ціни, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля та інші, які відображаються в головному меню.
Увага! Органи державної статистики припиняють публікацію даних державного статистичного спостереження щодо інвестицій зовнішньоекономічної діяльності

Шановні користувачі! Для ознайомлення на веб-сайті Держстату розміщено узагальнену інформацію стосовно очікування підприємств щодо перспектив розвитку їх ділової активності року за підсумками розробки державного статистичного спостереження “Обстеження ділової активності підприємств”, яке проводиться з метою з’ясування думок керівників підприємств щодо змін економічного стану підприємства та очікуваних перспектив його розвитку.

      

© Головне управління статистики у Кіровоградській області