ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ
У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
   
Оголошення
Оновлено: 21.06.2024 11:15
Економічна освіта, що випереджає час!
Національна академія статистики, обліку та аудиту – вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, запрошує вас на навчання для здобуття вищої освіти.
Якщо ви бажаєте отримати якісну економічну освіту за європейськими стандартами і в подальшому високооплачувану роботу та перспективу професійного кар’єрного зросту, приєднуйтесь до лав студентів Академії! Більше інформації.

Статистика на долоні від Держстату.
   Друзі, запрошуємо вас розпочати роботу з новим мобільним додатком "Статистика в смартфоні"!
   Додаток розроблений Держстатом (для ОС Android 4.1 і новіших версій) і безкоштовно доступний для завантаження на Google Play (https://play.google.com/store/apps/details...)
   Завантаживши додаток, ви отримаєте:
   - доступ до актуальної офіційної державної статистичної інформації;
   - групування наборів даних за темами (галузями статистики);
   - візуалізацію у вигляді графіків і гістограм за обраними параметрами (показники, класифікації, територія та період);
   - збереження обраної статистичної інформації до розділу «Мої набори» для швидкого доступу у майбутньому;
   - поширення скріншотів із візуалізованою офіційною державною статистичною інформацією через месенджери та соціальні мережі.
   Додаток двомовний (українська та англійська), має зручний інтерфейс і надає можливість оперативно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщених на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних data.gov.ua (наразі доступна інформація з 2015 року).
   Офіційна державна статистична інформація згрупована за темами (галузями статистики) – ВВП, населення, ринок праці, ціни, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля та інші, які відображаються в головному меню.

      

© Головне управління статистики у Кіровоградській області