ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ
У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
   
Оголошення
Оновлено: 05.01.2024 15:58
Шановні респонденти! Увага!
Інформуємо, що офіційний Telegram чат-бот Держстату "Пошук за ЄДРПОУ" (@derzhstat_bot) перебуває в стані технічного обслуговування й на цей час не працює! Про відновлення роботи чат-боту буде повідомлено на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Кіровоградській області.
Звертаємо увагу! Виявлено фейкові боти-двійники (@derzhstatbot та @derzhstat_UAbot), які не стосуються Державної служби статистики України, але використовують назву та логотип офіційного чат-боту Держстату "Пошук за кодом ЄДРПОУ".

До уваги користувачів ЄДРПОУ
Інформуємо, що 09 березня 2021 року набув чинності наказ Державної служби статистики від 02 листопада 2020 року № 312 "Про затвердження Змін до Положення про порядок і умови користування даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України", зареєстрований у Міністерстві юстиції 22 лютого 2021 року за № 224/35846.

Статистика на долоні від Держстату.
   Друзі, запрошуємо вас розпочати роботу з новим мобільним додатком "Статистика в смартфоні"!
   Додаток розроблений Держстатом (для ОС Android 4.1 і новіших версій) і безкоштовно доступний для завантаження на Google Play (https://play.google.com/store/apps/details...)
   Завантаживши додаток, ви отримаєте:
   - доступ до актуальної офіційної державної статистичної інформації;
   - групування наборів даних за темами (галузями статистики);
   - візуалізацію у вигляді графіків і гістограм за обраними параметрами (показники, класифікації, територія та період);
   - збереження обраної статистичної інформації до розділу «Мої набори» для швидкого доступу у майбутньому;
   - поширення скріншотів із візуалізованою офіційною державною статистичною інформацією через месенджери та соціальні мережі.
   Додаток двомовний (українська та англійська), має зручний інтерфейс і надає можливість оперативно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщених на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних data.gov.ua (наразі доступна інформація з 2015 року).
   Офіційна державна статистична інформація згрупована за темами (галузями статистики) – ВВП, населення, ринок праці, ціни, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля та інші, які відображаються в головному меню.
Економічна освіта, що випереджає час!
Національна академія статистики, обліку та аудиту – вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, запрошує вас на навчання для здобуття вищої освіти.
Якщо ви бажаєте отримати якісну економічну освіту за європейськими стандартами і в подальшому високооплачувану роботу та перспективу професійного кар’єрного зросту, приєднуйтесь до лав студентів Академії! Більше інформації.

До уваги користувачів ЄДРПОУ
Інформуємо, що 09 березня 2021 року набув чинності наказ Державної служби статистики від 02 листопада 2020 року № 312 "Про затвердження Змін до Положення про порядок і умови користування даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України", зареєстрований у Міністерстві юстиції 22 лютого 2021 року за № 224/35846.

Увага! Органи державної статистики припиняють публікацію даних державного статистичного спостереження щодо інвестицій зовнішньоекономічної діяльності

Шановні користувачі! Для ознайомлення на веб-сайті Держстату розміщено узагальнену інформацію стосовно очікування підприємств щодо перспектив розвитку їх ділової активності року за підсумками розробки державного статистичного спостереження “Обстеження ділової активності підприємств”, яке проводиться з метою з’ясування думок керівників підприємств щодо змін економічного стану підприємства та очікуваних перспектив його розвитку.

      

© Головне управління статистики у Кіровоградській області